Saadi Gold gallery

درباره ما

درباره

گالری طلای سعدی

شرکت طلای ناب سعدی، در ابتدا به صورت خصوصی با نام طلاسازی سعدی، توسط دو دوست و هم پیمان به نام‌های محمد مهدی قدیریان و حسین گودرزوند، در سال ۱۳۶۸ تأسیس شد. تحصیلات و پشتکار این دو نفر باعث شد که حرکت این کار در محله ا‌ی به نام مخبرالدوله، که امروزه به نام خیابان سعدی شمالی شناخته می‌شود، تاسیس و با همکاران مبتدی، کارهای زیبایی از طلا را تولید و به بازار بزرگ تهران عرضه کنند.

رفته رفته با انجام کار و افزودن تنوع در زیبایی و نیاز مشتریان به مکانی نزدیک به محل فروش طلا در بازار بزرگ تهران ، باعث شد که این کارگاه از خیابان سعدی به خیابان کریم خان زند و سپس به میدان فردوسی منتقل شود و در ساختمانی ایمن و مجهز با چهار طبقه فعالیت خود را ادامه دهد.

در سال ۱۳۸۴ به دلیل تعدد زیاد کالا ها و مصنوعات طلا و زیورآلات، این دو بزرگوار مجموعه را به نام "طلای ناب سعدی" با مسئولیت محدود به شماره ۲۴۹۷۵۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۹۰۲۴۹۶ ثبت کردند. این شرکت در چهار طبقه مجزا که هر طبقه شامل تولیدات مختلف از جمله پرس کاری، ریخته‌گری، قالب‌سازی، طراحی و مصنوعات دستساز مجهز شده تا بتواند محصولات خود را تولید کند.

در سال ۱۳۹۱ به دلیل افزایش قیمت طلا و شروع درخواست مالیات ارزش افزوده، شرکت برای اولین بار در ایران تولید طلاهای سبک و قابل خرید برای مشتریان خود را تولید کرد و رفته رفته در فرآیند تولید با استفاده از تکنولوژی جدید و نوآورانه همراه با سلیقه و رضایت مشتری این امر را سر لوحه کار خود قرار داد و این نوع نگرش باعث شد بتواند علاوه بر دفتر فروش بازار بزرگ تهران٬ گالری های متعدد در پاساژهای مختلف سطح تهران اضافه گرداند.

در حال حاضر، شرکت طلای ناب سعدی با عنایت پروردگار متعال و با همکاری مشتریان عزیز توانسته بهترین سلیقه را به مشتریان خود ارائه دهد. این حرکت باعث شده تا بتواند با قیمت‌های بالای طلا، محصولات سبک و زیبایی را با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته لیزری، پرینتر سه بعدی و ریخته‌گری‌ داخل خلاء با استفاده از سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی روز دنیا، با تولیدات داخلی ٬ خارجی و قاچاق رقابت کند.

سیستم‌های فرم گیری : برای هر نوع سنگ‌های رنگی و زینتی و گرانبها از قابلیت های این شرکت می باشد. سیستم های عرضه از تولید به مصرف : از سیاست های این مجموعه می باشد و همچنین حضور فعال در نمایشگاه‌ها به همراه لیست قیمت‌های تولیدی برای مشتریان، از خدمات این شرکت می باشد.

Regalia